sobota 7. prosince 2013

You're handling it pretty bad

No. Možnááá jste si toho všimli. Nebo jste si spíš ničeho nevšimli, protože si nebylo čeho všímat!
Prostě není čas dělat fotoreporty. Až vám někdo řekne, že studovat na fildě je obrovská flákárna, tak vám strašně lže. Lže vám dvakrát tolik, pokud je zrovna období zápočtů.

Nicméně netahám s sebou ten foťák jenom tak na efekt, takže fotky jsou a většinou to je tak, že leží upravené v počítači, nejsou podepsané a článek k nim chybí úplně. Pak se najednou zase hraje doma a už je to dost pasé, psát o předminulém nebo předpředminulém zápasu a... chápete, ne?
Ale jak říkám, ty fotky jsou třeba hotový a pak je celkem.. rouhání s něma něco neudělat, takže jsem nahrála fotky ze dvou zápasů na Flickr.

Jedná se o měsíc staré fotky z utkání s Mostem, které dopadlo vítězně a Kucharda pak objímal Vošvrdu a všichni byli děsně roztomilí.
A taky setík z utkání s Třebíčí, co se hrálo minulou sobotu a také dopadlo výhrou našich borců. Hally měl (další) parádní děkovačku, kterou – aspoň co vím – nikdo kromě mě nefotil, takžeeee... se běžte podívat a třeba mi něco napište k tomu nebo tak. 

Schválně, jestli dám dohromady fotoreport s Kadaní! ...i když tady spíš půjde o to, že už mi fotky ani nezbyly, protože to byl sakra dobrý den na fotky a v galerii je jich přes sedmdesát
V galerii taky najdete fotky ze čtvrtečního "posezení s hokejisty v Radegastovně", což je čistě sponzorská akce a podle toho to vypadá, ale hej, když člověk sedí (a pracuje) u stolu s hokejkama, tak je to mnohem zábavnější (to vás moc nezajímá, co?) a schovaná za kabátama jsem tam z některých těch hlodů brečela smíchy. Máme vtipné kluky a moderátor se ptal na divné věci. 

1 komentář:

  1. Napadlo mě, že to bude tím. Ale to se spraví. Zápočty jsou teď důležitější. :-)

    OdpovědětVymazat