O fotografiích

Veškeré fotografie s mým "vodoznakem" na tomto i na starém blogu jsem sama vyfotila a vztahují se na ně veškerá autorská práva, pokud není uvedeno jinak. Svoje fotky si celkem bezpečně poznám, takže ořezávání nikomu nepomůže.

Fotografie umístěné na tomto blogu jsou nafocené čistě pro nekomerční použití a já z nich žádným způsobem neprofituji. Slouží tedy čistě pro potěchu oka pravidelných čtenářů či náhodných kolemjdoucích, a taky jako takové moje vzpomínky na jednotlivé etapy mého "hokejového života".

Pokud by jste chtěli jakoukoli z těchto fotografií použít, kontaktuje mě na e-mailu uvedeném v menu, obvykle odpovím do jednoho dne, pokud náhodou nejsem úplně odstřižená od internetu. 

Fotila jsem nejdříve Olympusem SP-560 UZ, od léta 2011 pak DSLR Olympus E-520. V srpnu roku 2012 jsem přešla na Nikon D90.

Fotografie HC Olomouc (do sezóny 2012/13) na tomto blogu jsou ty, které láskyplně nazývám "smetí". Zkrátka jsou to fotografie, které zbyly - ať už proto, že měly podobný motiv, nebyly dost kvalitní, anebo jejich finální úprava zabrala příliš mnoho času. Mé nejlepší fotografie z té doby najdete na oficiálním webu HC Olomouc, a to většinou skrze odkaz uvedený v článku týkající se zápasu či akce.
Od sezóny 2013/2014 je to pak jak kdy – pokud v článku odkaz na fotky je, pak vede pravděpodobně na stránky HCO, které jsou momentálně jediným webem, pro který fotím. Nefotím pro ně však všechny zápasy, takže některé fotoreporty jsou "the best of" samy o sobě.

Vše, co o focení (nejenom) hokeje vím, jsem zjistila metodou pokus-omyl. Jsem tedy samouk, podle čehož to často vypadá, ale já mám ráda výzvy.