O mně

Říkejte mi Kara

Taky já!
Tenhle blog jsem založila, abych mohla sdílet své fotky a zážitky z hokeje s jinými hokejovými fanoušky. Během let se z téhle stránky stalo, díky mé práci v redakci webu HC Olomouc, malé okénko do zákulisí mnohých akcí, jelikož spoustu věcí vnímám z druhé strany barikády o dost jinak než běžný fanda.
Fotoreporty jsou páteří tohoto blogu. Fotky ze zápasů a různých akcí doplňuji svým (snad vtipným!) komentářem a postřehy. Na své si tady přijdou především příznivci HC Olomouc, ale věřím, že nejen oni. Když se naskytne příležitost, fotím i mezinárodní utkání nebo zápasy se zahraniční účastí (viz menu nalevo).

Fotit hokej jsem poprvé zkusila 17. dubna 2010 na přátelském utkání mezi Českem a Slovenskem, které se hrálo v Prostějově. Baterky se mi vybily deset minut do zápasu.
Základy tohoto blogu byly položeny v červnu 2011 na adrese imsorry.blog.cz, ale ani ne rok poté mi bylo jasné, že tudy cesta nevede, a v červenci 2012 jsem se přesunula na tuto adresu. Původní blog jsem se po velkém váhání rozhodla nemazat, jelikož mi připomíná mé (byť ne příliš obratné) začátky a zároveň slouží jako takový zmatený externí archiv.
A i když nerada dělám věci, co mi okamžitě a hned nejdou, u focení hokeje jsem z nějakého prapodivného důvodu zůstala. Nakonec se to vyplatilo a v lednu 2013 jsem se stala fotografkou HC Olomouc.Jsem absolventkou SGO, mám Bc. z UPOL (Ruština pro hospodářskou praxi) a aktuálně se snažím o Mgr. z Marketingových komunikací na UTB. 
Mám tři kočky, nevybírám mezi čajem a kávou a ráda čtu cokoliv od fantasy, přes články o historii a archeologii, až po texty o sportovním marketingu.

V rámci redakce oficiálního webu HC Olomouc se pořád cítím být v prvé řadě fotografkou, ačkoliv jsem postupně začala mít na starost i jiné věci. Jinými věcmi jsou především účty na Twitteru a Instagramu. Podílela jsem se také na tvorbě článků z rubriky „Helmu dolů!“ (které byly firmou eSports.cz ohodnoceny jako Článek roku 2014) a občas dělám i pozápasové ohlasy a preview. 
I přes svou klubovou příslušnost se snažím být objektivní a názory tady jsou jen moje.


Extra (hokejové) info:
  • Vlastním jeden reprezentační dres s číslem 4 a jménem Rachůnek na zádech a je to můj největší poklad. Je podepsaný od Tomáše Rolinka, Petr Průchy, Jakuba Štěpánka a Petra Koukala. Další podpisy na něj nepřibydou. Krom toho mám repre kšiltovku a šálu.
  • Moje sbírka HC Olomouc zahrnuje šálu, plakáty a tři minidresíky (Korhoň, Horák, Pšurný). Mám také dres ze sezóny 2011/12, Bartoň #81, podepsaný většinou hráčů z tehdejší doby; a dres ze sezóny 2015/16, Houdek #9.
  • V šuplíku pak mám hromadu všelijakých hokejových kartiček a autogram karet. Na některých z nich jsou fotky ode mě, to nevymyslíš!
  • Puky mám všeho všudy dva. Jeden z nich hodil na prázdnou tribunu, kde jsem seděla jenom já s nejlepší kamarádkou, Děnis Děnisov. Hledaly jsme ho až trapně dlouho. Ten druhý je z jednoho extraligového zápasu HC Olomouc, protože se řídím heslem "Co mě skoro trefí, to je moje.".


Speciální poděkování patří mým rodičům za jejich nekonečnou trpělivost, vstřícnost, porozumění, financování a tak vůbec. Bez nich by nic nebylo. 

Pokud se chcete stát partnerským webem/blogem, napište mi na mail.
Ikonka mého blogu:

Její HTML přímo:
<a href="http://hockey-on.blogspot.cz/" target="_blank"><img src="http://nd06.jxs.cz/091/739/9847caa3b5_91907986_o2.gif" /></a>